Radoši aizdevumi

Radošums un radošas, kā arī interesantas idejas vairs nav nekas jauns un dažādi uzņēmumi nemitīgi cenšas iegūt jaunus klientus sevi un savus produktus parādot dažādos jaunos veidos. Bet visas šīs interesantās un aizraujošās reklāmas un produkti ar laiku sāk apnikt un pēc tam jau viss vienkārši liekas vienāds un tad atkal ir jābūt kaut kam pavisam unikālam, lai varētu piesaistīt cilvēkus. Tieši tāpēc arī jaunie uzņēmumi nemitīgi cenšas sevi pozicionēt, kā kaut ko radikālu un unikālu un atšķirties no visiem vecajiem uzņēmumiem un tā, ko viņi dara un kā viņi to dara.

Tieši tādā veidā arī, piemēram finanšu pakalpojumi ir izmainījušies jo jauni un inovatīvi uzņēmumi lēnām bet diezgan spēcīgi ienāk finanšu sektorā lēnām cenšoties izdarīt visu, lai pārņemtu klientus no vecajiem finanšu sniedzējiem tādiem, kā bankas un citi finanšu sniedzēji. Un viņiem tas arī visai labi izdodas, jo tādi pakalpojumi kā ātrie kredīti, kredītlīnijas un kredītu apvienošana pēdējā laikā ir kļuvuši visai izplatīti un tas ir noticis tikai dažu gadu laikā. Un pamatā jau tas notiek tieši visā pasaulē ne tikai pie mums Latvijā, jo nebanku kredīt ir ļoti labs bizness, kurā ir iespējams nopelnīt visai ievērojama naudas summas, kas savādāk būtu visai neiespējami. Bet dažās valstīs šie pakalpojumi ir daudz izdevīgāki un labāki nekā citās un, piemēram, tepat pie mums Latvijā cilvēki sava materiālā stāvokļa dēļ ņem kredītus daudz vairāk nekā, piemēram, ASV vai Lielbritānijā. Bet jāsaka, ka arī šo pakalpojumu apjoms ir daudz mazāks, bet līdz ar to arī uzņēmumu peļņa ir mazāka. Bet tas nemaz nav atturējis uzņēmumus no ienākšanas Latvijas tirgū. Un ja pie mums Latvijā vēl varētu likties, ka šie kredīti ir visai izplatīti tad tādās valstīs, kā Gruzijā, kur cilvēku finansiālais stāvoklis ir vēl sliktāks tur šie aizdevumi ir vēl daudz daudz izplatītāki. Tieši tāpēc arī viņiem ir parādījušie mežonīgi daudz pakalpojumi, kas ir ļoti līdzīgi īstermiņa aizdevumiem un viņi naudu var saņemt vēl ātrāk, jo nav vajadzīgs reģistrēties ar bankas kontu, bet to var darīt ar finansiālajiem servisiem, līdzīgiem, kā pie mums ir PayPal. Tieši tāpēc arī Gruzijā 3 gadu laikā, kopš šie pakalpojumi ir parādījušies, to izplatība ir kļuvusi tik liela, ka lielākā daļa no 4 miljoniem Gruzijas iedzīvotāju jau ir vismaz vienu reizi izmēģinājusi šos pakalpojumus.

Nākotnē radoši un pavisam neparasti pakalpojumi gan finanšu jomā gan arī citur būs neizbēgami un mēs tos noteikti redzēsim aizvien vairāk un vairāk. Un tieši tāpēc ka interneta izplatība ar katru gadu tikai aug un aug tad arī iespējas šādu pakalpojumu radīšanai kļūst aizvien lielākas un lielākas un nebūtu brīnums, ja arī Latvijā šie pakalpojumi kļūs vēl pieejamāki vai arī Bankas atjēgsies un arī sāks piedāvāt kaut ko līdzīgu!